Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Забезпечимо неминучість перемоги

Наша кінцева мета – повернення наших територій та перемога у війні за право України на самовизначення.

Ми категорично проти будь-яких планів, що передбачатимуть перебування в органах влади чи місцевого самоврядування представників терористичних груп, керованих Кремлем. Мир, куплений ціною бодай часткової втрати суверенітету на користь російського агресора, ніколи не буде сталим; він здатний призвести до ще більшої війни на території України.

Ми зробимо все необхідне для безкровної деокупації загарбаних територій і безпечну реінтеграцію людей, яких Росія зробила заручниками, їх повернення до нормального, гідно життя. Для нас є принципово важливим припинення вбивства українських громадян. Це злочин, відповідальність за який несе Росія. Наші надії ми підкріпимо реальними діями, котрі наблизять нашу перемогу. Перемогу українського духу. Перемогу справедливості.

Ми будемо сприяти постійному підвищенню боєздатності українського війська.

Ми будемо заохочувати системну дипломатичну роботу на міжнародних майданчиках, що наразі сприяла би припиненню вогню й стабілізації ситуації на Донбасі, а в подальшому — відновленню територіальної цілісності України. Ми будемо працювати над посиленням міжнародного тиску, зокрема над продовженням режиму політичних і економічних санкцій та ізоляції Росії на світовій арені.

Ми будемо підтримувати кримськотатарське населення, як корінне населення України, яке опинилося в окупації. Будемо забезпечувати захист та розвиток культури, мови та розробляти механізми представництва в органах державної влади.

Ми зробимо все для повернення додому усіх полонених та ув’язнених громадян України, що перебувають на непідконтрольних територіях і в Російській Федерації. Будемо надавати підтримку їхнім родинам, допомагати в адаптації у мирному житті після визволення.

Ми будемо розвивати вільну частину Донбасу та прикордоння з Кримом. Стратегічна мета — довести прикладом цих регіонів і розвитку цілої країни якісну різницю між життям в Україні та життям на окупованих територіях.