Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Як звучить Україна?

Сильно, часом – на весь світ. Радісно, коли українці піднімаються на вершини та п’єдестали. Гордо, коли наші інновації вражають світ. Злагоджено, коли піднімаємося на протистояння з ворогом зовнішнім чи внутрішнім. Щемливо, коли пісня – про нашу історію, наших людей. Болісно, коли гучніше за інші ноти звучить війна.

Та все виразніше українці чують дисгармонію. І не вірять. Не вірять владі, яка раз-у-раз зраджує не тільки відважні сподівання, але й прості надії. Не вірять політикам, які обіцяють золоті гори, будують красиві вітрини і ховають за ними свої амбіції та схеми. Не вірять напівреформам, які починаються оптимістично, але згасають до того, як їх відчує на собі кожна людина.

Людина – ось нота, якої не вистачає для справжньої гармонії в Україні. Людина, яка хоче гідного життя. Жити у безпеці, у добробуті, вільно обираючи свій шлях. Людина, яка знає, що її інтереси захищено. Людина, яка йде з високо піднятою головою, впевнено дивиться в майбутнє і знає, що під ногами – надійна твердь.

Партія «Голос» іде в політику, щоб повернути людину в центр держави. Аби перестати ділитися на лівих і правих, на націоналістів та лібералів, а об’єднатися навколо людини та її непорушної гідності. Людина, громадянин та громадянка України – понад усе. Держава – на долоні в людини, а не людина у кулаку в держави.

Для людини ми хочемо побудувати суспільство, в якому вона буде абсолютною цінністю. Де пануватимуть зростання і розвиток, а не вічна боротьба з корупцією, бідністю та несправедливістю. Побудувати країну, в якій не скаржаться на теперішнє і не оплакують минулого, а планують майбутнє.

У такій країні найпочесніші професії – це вчитель, військовий і суддя.

Суддя – силою не лише закону, а й морального авторитету триматиме фундамент рівності для всіх. Військовий – захищатиме країну від зовнішніх загроз, створюючи безпечне середовище, де можна розвиватись і рости. Вчитель – сіятиме зерна, з яких проростають лідери та інноватори, професіонали і порядні люди.

Ми позбудемось того, що зараз не дає Україні розправити крила і рухатися вперед. Ми реалізуємо той потенціал України, про який лише говорили стільки років. Ми творимо справедливу, сильну й інноваційну Україну, справжнього східноєвропейського тигра.

Мандат довіри українців партія «Голос» використає для створення потужного політичного руху, налаштованого на такі зміни. Справжні зміни. Додайте ваші голоси!

ВАШ ГОЛОС ЗМІНЮЄ ВСЕ.