Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Наблизимо повернення Криму

Ми не торгуємо Кримом. Крим — не розмінна монета в переговорах з агресором. Крим — це Україна. Це наш принцип, і ми будемо його неухильно застосовувати.

Ми будемо збільшувати тиск на Росію за незаконну анексію та окупацію півострова, за порушення прав людини на окупованих територіях. Крим не може ставати предметом торгу з країною-агресором.

Ми будемо вибудовувати нашу політику всередині держави та на зовнішньополітичних напрямах таким чином, щоб звільнення і реінтеграція Криму крок за кроком ставали дедалі ближчими, реальнішими.