Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Доб’ємося гідної позиції України на міжнародній арені

Основою зовнішньої політики України буде курс на набуття членства в ЄС та посилення безпеки України за рахунок приєднання до НАТО.

Ми будемо неухильно дотримуватись курсу на інтеграцію України в ЄС. Українці — це європейці. У нас є що запропонувати нашим західним сусідам, і ми маємо розвиватися з ними в спільному цивілізаційному просторі. Ми повернемо Україну до європейської сім’ї.

Ми продовжимо шлях на вступ до НАТО в якості повноцінного члена та будемо впроваджувати військові стандарти НАТО і провідних армій світу для посилення власної безпеки й безпеки в регіоні. Україна має унікальний досвід протистояння російській гібридній агресії, і нам є чого навчити військових країн НАТО.

Ми будемо розбудовувати дружні стосунки зі Східною Європою — країнами Балтії, Польщею та іншими. Україна має все для того, щоб стати одним з регіональних лідерів у Східній Європі.

Ми зробимо Україну лідером вільної частини пострадянського простору та підтримуватимемо демократичні сили у пострадянських країнах.