Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Україна матиме стабільні державні фінанси та розвинену фінансову систему

Деолігархізація, антикорупційна система і сучасні технології дозволять нам ефективно і прозоро накопичувати й витрачати державні кошти та зрештою — планувати бюджет змін на перспективу. Це дасть Україні можливість не втрачати, а нарощувати темп розвитку, а нам з вами – впевненість у власному майбутньому.

Громадяни України мають нарешті пишатися тим, як використовуються їх податки, - це наші гроші, на які держава повинна забезпечувати нам комфорт і безпеку. Сплата податків має стати вигідною інвестицією у спільний добробут.

Ми припинимо накопичення державою боргів, які потім доведеться віддавати нашим дітям. Збалансуємо державний бюджет, щоб країна витрачала на поточні потреби рівно стільки, скільки вона заробляє. Витрати бюджетних коштів будуть підзвітні людям. Запозичені кошти будуть використовуватися виключно для інвестиційних потреб.

Ми зупинимо злочинні схеми ухилення від оподаткування на митниці (зокрема, з використанням сучасних інформаційних технологій та залученням приватних міжнародних компаній) і у податковій, щоб збільшити надходження до бюджету. Водночас ми використаємо ці надходження для того, щоб створити умови для зростання зарплат і створення робочих місць: знизимо податкове навантаження на заробітну платню звичайних громадян, а також вдосконалимо систему оподаткування прибутку для бізнесу.

Ми збережемо незалежність Національного банку від олігархів та політиків. Ніколи знову безвідповідальні популісти не повинні отримати контроль над «друкарським верстатом» та обвалити вартість національної валюти. Ніколи знову олігархи не повинні отримати змогу перетворити великі банки на фінансові піраміди і вкрасти мільярди доларів заощаджень у звичайних українців.

Ми створимо можливість для безпечного зберігання та примноження заощаджень громадян. Стабільність банківської системи, прозорий та відрегульований згідно з міжнародними стандартами ринок цінних паперів стануть запорукою надійності накопичень. Політика зниження інфляції нижче 5% на рік та надійне регулювання фінансового сектору призведуть до падіння відсоткових ставок – кредити стануть доступніші для громадян та бізнесу.

Бізнес і громадяни зможуть вільно розраховуватись та інвестувати в Україну і за кордон. Ми хочемо, щоб звичайні українці мали такі ж можливості вільно переміщати кошти між країнами, як американці чи західноєвропейці.

Ми забезпечимо захист людей від шахраїв у фінансовій сфері – приймемо на рівні закону європейські правила захисту споживачів фінансових послуг. Фінансові установи не зможуть обманювати та маніпулювати у своїй рекламі та нестимуть жорсткішу відповідальність за порушення прав споживачів. Люди отримають додаткові інструменти для позовів у разі порушення їхніх прав.