Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Нові підходи до політики та управління державою

  • Ми замінимо найслабшу ланку в державі — неефективну владу, сформовану політиками старої генерації, непорядними і непрофесійними управлінцями, які 28 років крали в українців їхнє майбутнє.

  • Саме для цього ми ведемо в парламент людей нової якості — команду молодих, патріотичних і успішних українців, які продемонструють абсолютно нові стандарти політики, перебудують систему управління державою і покажуть результат. Ми хочемо повернути віру людей в успішне майбутнє в Україні.

  • Держава має працювати не для того, щоб утримувати дорогу бюрократичну машину, вона має надавати людині якісний сервіс. Ми кардинально змінимо український державний апарат за допомогою сучасних підходів та цифрових технологій.