Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Будемо підтримувати внутрішньо переміщених осіб та піклуватись про українців на окупованих територіях

Внутрішньо переміщені особи — це наші люди, наш потенціал розвитку країни та повернення захоплених територій. Внутрішньо переміщеним особам і громадянам України, що вимушені проживати на окупованих територіях, буде приділено належну увагу.

Ми спростимо інтеграцію внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади. Можливості для повноцінної участі у суспільному та політичному житті будуть розширені, зокрема в питанні реалізації виборчого права й доступу до інструментів локальної демократії. Внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати державні сервіси у будь-якій точці країни.

Ми будемо підтримувати українців на окупованих територіях. На підконтрольній Україні території виплачуватимуться пенсії, для бажаючих навчатися в українських освітніх закладах буде спрощений доступ до освіти та отримання документів українського зразка.Також будуть покращені умови перетину контрольно-пропускних пунктів. Водночас ми жорстко слідкуватимемо за тим, щоб будь-які з таких заходів не несли в собі загрози для України.