Як звучить Україна? Справедливість варта того, щоби битися Правосуддя, яке захищатиме Корупція означатиме тюрму Ми станемо багатшими Україна матиме високотехнологічну економіку Олігархи стануть законослухняними Фінансова система Економіка має жити Держава для людини Якісна та доступна медицина Освіта має шукати таланти Соціальна політика Культура – місце сили й духу Нові підходи до управління державою Парламент Державний апарат Європейська безпека і дипломатія Боронитимемо тих, хто боронить Україну Забезпечимо неминучість перемоги Підтримка внутрішньо переміщених осіб Наблизимо повернення Криму Україна на міжнародній арені

Якісна та доступна медицина

Ми завершимо реформу охорони здоров’я за принципом «гроші ходять за пацієнтом» і досягнемо того, щоби держава справедливо платила за необхідні медичні послуги для пацієнтів на всіх рівнях допомоги — як у сімейного лікаря, так і у спеціалізованих лікарнях (на стаціонарі). Нелюдські умови у медичних закладах відійдуть у минуле. Лікар зможе отримувати гідну винагороду за якісні медичні послуги, а не шукати додатковий заробіток в Україні або за її межами.

Ми зробимо пріоритетом державної політики в Україні здоров’я людей і запобігання захворюванням. Здоровий спосіб життя, профілактика хвороб, якісна й безпечна кров та доступна вакцинація для всіх дітей зроблять життя українців довшим та якіснішим.

Ми запустимо в роботу електронну систему eHealth: особистий електронний кабінет пацієнта, повністю електронну систему медичних призначень, лікування за закладеними в систему сучасними медичними протоколами, електронні рецепти на ліки тощо. Доступ до медичного обслуговування для людей кардинально спроститься, держава ж матиме повну й детальну картину всієї медичної галузі та стану здоров’я людей.

Ми розширимо державне фінансування ліків: держава має повністю покривати потребу в лікуванні усіх важких хронічних хвороб. Дороговартісне лікування не має ставити пацієнта та його родичів на межу виживання. Для того, щоб ліки й медичні вироби відповідали високим міжнародним стандартам, а держава не закуповувала їх через відкати за захмарними цінами, практика залучення міжнародних організацій має наразі бути продовжена, а власна спроможність для ефективних закупівель посилена та розвинута.

Ми ефективно врегулюємо фармацевтичний ринок, щоб отримати справедливі ціни на якісні ліки та захистити українців від фальшивих і неефективних препаратів. Пацієнти повинні мати можливість отримувати якісні, безпечні, ефективні ліки у будь-якій аптеці країни за електронним рецептом.

Ми будемо працювати над відновленням довіри між пацієнтами та лікарями. Лікарський диплом чи ліцензію не можна буде купити: вони будуть підтверджувати високий професійний рівень та дотримання етичних принципів професії.