Сучасні сили і засоби дозволять не лише наблизити перемогу, а й зберегти життя людей, — Роман Костенко

Сучасні сили і засоби дозволять не лише наблизити перемогу, а й зберегти життя людей, — Роман Костенко

Україна має діяти асиметрично на полі бою і створити умови, за яких ворог буде змушений залишити території. Для цього необхідні сучасні сили і засоби ураження. Так вже було з Херсонщиною і такі умови можна створити для Криму. Так вважає народний депутат від «Голосу», секретар парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

«Коли у ворога виникає загроза оточення військ, вони забувають про політичну складову важливості тієї чи іншої території і відходять на безпечне місце. Так було з правобережжям Херсонщини і так може бути з Кримом. Нам треба створити такі умови, щоб росіяни пішли з півострова», — пояснює народний депутат.

При цьому Україна цінує життя своїх бійців, тож сучасні засоби ураження — це ще й про збереження наших воїнів.

«В сучасних засобах і методах ведення війни вбачається не лише наближення перемоги, це ключ до збереження людей. Це головне для нас зараз. В симетричній війні ми не виграємо в росіян. Нам потрібно вести асиметричну війну і робити так, щоб один наш боєць міг знищувати хоча би десятки ворогів і їхню техніку», — констатує представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини