Поки світ веде велику стратегічну гру, наша влада ніяк не визначиться, що їй робити, — Кіра Рудик

Поки світ веде велику стратегічну гру, наша влада ніяк не визначиться, що їй робити, — Кіра Рудик

Весь світ систематично веде стратегічну геополітичну гру. Натомість, що ми сьогодні можемо цьому протиставити як держава? І що по факту робить діюча влада? Дуже короткі і часто непродумані кроки, які не мають стратегічного підґрунтя. Це прослідковується не тільки в питаннях зовнішньої політики. Це — загальний принцип роботи влади в усіх напрямках. Про це заявила лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Навіть співпраця з Німеччиною, з Францією, зі Сполученими Штатами для влади зараз — не довга і продумана стратегія, яка має нас привести до успіху. Це «один крок, а далі подивимося». Достатньо згадати поїздку Зеленського до США і план «трансформації країни» на 277 млрд доларів, який до і після візиту ніхто не бачив.

Це таким чином ми хочемо показати Сполученим Штатам, що ми надійні партнери і з нами можна будувати якісь довготривалі стосунки? Згадайте два роки повного ігнору питання «Північного потоку-2», де, по суті, була абсолютна тиша і тепер, коли вже пізно, влада схопилася «що ж тепер робити», — нагадала політикиня.

Подібний дискурс присутній і в уряді: аж до минулого тижня Кабмін не піднімав питання про тарифи, підкреслила Кіра Рудик. А це ж критичне питання енергетичної безпеки, енергетичної незалежності, про яке опозиція кричала ще з весни.

Повна відсутність здатності мислити стратегічно, більше, ніж на один крок, проявляється в усьому, певна лідерка партії «Голос». Саме тому у держави сьогодні є лише точкові результати. Це рух в різні боки водночас, хаос, який не призведе до успішного результату, певна вона.

Підписуйся на нашi

ще новини