Суттєво прискорити нашу перемогу може оглушлива військова поразка ворога, — Сергій Рахманін

Суттєво прискорити нашу перемогу може оглушлива військова поразка ворога, — Сергій Рахманін

Різко змінити характер війни й суттєво прискорити жадану перемогу здатна відчутна, серйозна військова поразка ворога, що призведе до оточення й знищення значної кількості агресорів. Таке фіаско може вплинути і на збройні сили ворога, і на російське суспільство, і на тамтешній політикум. Так вважає народний депутат «Голосу» Сергій Рахманін.

«Звільнення конкретного населеного пункту, нехай і знакового, навряд чи суттєво змінить хід війни. Хід війни може змінити якась масштабна, гучна поразка, коли обвалюється фронт, коли велике угрупування оточується й повністю знищується. Це може вплинути і на бойовий дух військ, і на суспільні настрої й похитнути очікування «еліт», що путін знає, що робить і «все йде за планом», — пояснює народний депутат.

Зараз у путіна серйозна проблема, бо він не може просто програти цю війну. Тож щоб вибити його позиції в росії потрібен серйозний удар.

«Відчутна поразка може змінити ситуацію. Де саме це відбудеться — за великим рахунком не має значення. Але це має бути оглушливий ляпас, який відчують скрізь — від російської глибинки до Китаю», — наголошує представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини