рф буде і далі намагатися використовувати політико-корупційний вплив в ООН, щоб заморозити війну, — Андрій Осадчук

рф буде і далі намагатися використовувати політико-корупційний вплив в ООН, щоб заморозити війну, — Андрій Осадчук

росія категорично потребує паузи на полі бою для відновлення своїх сил. Тож буде і надалі використовувати усі можливі засоби для пошуку формату заморожування війни в Україні. В цьому переконаний заступник голови партії «Голос», народний депутат Андрій Осадчук.

«росіяни налаштовані на заморозку конфлікту з травня минулого року, від тоді у них і в їхніх сателітів постійно звучить риторика про припинення вогню. Їм потрібен перепочинок. рф весь рік працювала над цим напрямком але, як і всі інші ініціативи кремля, ця тематика у них теж провалилася», — констатує представник «Голосу».

Але немає сумнівів, що ворог буде, зокрема, і далі тиснути на функціонерів ООН, на яких давно має вплив, щоб ця організація в різних форматах «схиляла» Україну до перемирʼя.

«росіяни на цьому шляху не зупиняться і будуть використовувати всі свої інструменти в ООН, де рф десятиліттями мала дуже серйозний вплив як політичний, так і навіть політико-корупційний на дуже багатьох функціонерів. Тому ліберальна і гуманістична риторика про «давайте зберігати людські життя», — це те, що ми можемо почути від ООН в самих різних форматах, але це не буде мати жодного впливу, бо наразі ООН вже перетворилася на декоративний міжнародний орган, який жодним чином не відображає реалій сьогодення. Крім цього, українська делегація в ООН проводить дуже якісну роботу з захисту наших інтересів», — підкреслює народний депутат.

Підписуйся на нашi

ще новини