Кравчук має піти з ТКГ, — Сергій Рахманін

Кравчук має піти з ТКГ, — Сергій Рахманін

Останні заяви і дії Леоніда Кравчука не узгоджуються навіть між собою та шкодять Україні. І це є достатньою підставою, аби говорити про доцільність перебування пана Кравчука у складі ТКГ.

Мінський процес закономірно вмирає, але, поки в ньому офіційно бере участь українська сторона, він має бути використаний з максимально можливою користю, а не шкодою.

Пряма мова

Сергій Рахманін, депутат фракції «Голосу» у Верховній Раді, член комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки:

— Взагалі діяльність ТКГ достатньо обмежена, і проривів там немає. Навіть сам Кравчук вже визнає, що Мінський процес, як і було вже давно очевидно, є безперспективним. Але, поки він залишається певним перемовним майданчиком, його треба використовувати максимально ефективно. Людина, яка замість цього вдається до шкоди, на наш погляд, не має права перебувати на цій посаді.

Насправді для будь-якого політика є очевидними дві речі: не треба недооцінювати противника і не треба переоцінювати себе. Я пам'ятаю, наскільки був впевнений Порошенко, коли планував переграти Путіна. Наскільки був впевнений Зеленський, що він домовиться з Путіним. Ту саму самовпевненість випромінював і Кравчук, коли говорив про новий поштовх і нові механізми. Йому знадобився рік чи навіть більше, щоб зрозуміти, що з Росією домовитися неможливо.

Шкода, що ми витратили цей рік марно, згаяли стільки часу. Але краще пізно, ніж ніколи. Я думаю, що Леонід Макарович сам має визнати те, що його перебування на цій посаді виглядає, м'яко кажучи, недоцільним.

Підписуйся на нашi

ще новини