«Голос» вимагає від Шмигаля взяти під особисту відповідальність закупівлю вакцин від COVID-19

«Голос» вимагає від Шмигаля взяти під особисту відповідальність закупівлю вакцин від COVID-19

Відсутність ефективної вакцинації від COVID-19 позбавляє українців не лише захисту, але й можливості відновлювати економіку. Адже саме інвестиції в таку вакцинацію визнані найвигіднішими для держав у сучасному світі.

«Голос» вимагає від голови уряду Шмигаля, який досі не звільнив відповідального за зрив вакцинації міністра Степанова, взяти вчасні закупівлі необхідної кількості вакцин під особисту відповідальність.

Пряма мова

Інна Совсун, заступниця голови партії «Голос», народна депутатка України:

— Нещодавно це підтвердив МВФ: сьогодні в усьому світі державними інвестиціями з найвищим рівнем прибутковості є інвестиції в ефективну організацію вакцинації. Бо це — люди на роботі, а не в лікарнях, відсутність локдаунів, повернення туризму тощо.

Відсутність ефективної вакцинації — це відсутність критично необхідної в часи пандемії підтримки для економіки. Україну цієї підтримки позбавив міністр охорони здоров'я Степанов, відповідальний за зрив вакцинації.

Якщо — попри всі вимоги суспільства і здорового глузду — прем'єрміністр Шмигаль не звільняє Степанова, відповідальність лягає на очільника уряду. Він має усвідомити це і взяти на себе перемовини про закупівлі вакцин.

Підписуйся на нашi

ще новини