Сьогодні влада зустрілася з викликами, які їй «не по зубах», — Ярослав Железняк

Сьогодні влада зустрілася з викликами, які їй «не по зубах», — Ярослав Железняк

Загострення соціально-політичної ситуації в Україні продовжує набирати обертів з грудня минулого року. За цей період влада спромоглась лише влаштувати рекордно довгі канікули для парламенту, відпочити, ігноруючи запити на комунікацію від українців, й посіяти паніку у занадто оптимістичних відеозверненнях із закликами заспокоїтися. Всі ці аспекти, а також повна відсутність будь-якого плану дій на випадок реальної ескалації на Сході свідчать, що сьогодні влада зустрілася з викликами, які їй «не по зубах», вважає голова фракції «Голос» у Верховній Раді, народний депутат Ярослав Железняк.

«У порядку денному Верховної Ради сьогодні стояло 23 питання. З них військової тематики стосувалися лише два. В той час, коли увага всього світу прикута до України, а найчастіше запитання – чи буде повномасштабна війна, «слуги народу» хочуть зменшити оподаткування для казино і просунути відверто популістичні речі на кшталт президентської ініціативи про економічний паспорт.

В той час, коли перед країною постали складні військово-політичні, енергетичні й економічні виклики. В той час, коли є гостра необхідність посилити підтримку міжнародних партнерів, президент зникає на два тижні, відпочиває. Це — нонсенс», — наголосив Ярослав Железняк.

Людина, яку конституційна більшість громадян України обрала президентом, відверто уникає своїх прямих конституційних обов’язків. Згідно з соцопитуваннями, 53% українців не вірять, що Зеленський здатен хоч якось протистояти агресії РФ. Очевидно, що задачі та виклики, з якими сьогодні потрібно працювати владі, їй не під силу.

Підписуйся на нашi

ще новини